x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W Buharlı Temizleyici

Ürün Kodu : KARCHERSC5
Barkod : 4054278309484
(0)
Yorum Yap
8.382,00 TL
28.02.2024 tarihine kadar kargoda

Ürün Detayları

Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W Buharlı Temizleyici

 


Kimyasal Kullanmadan Temizleme İmkanı

Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W Buharlı Temizleyici , sahip olduğu yüksek buhar iletme teknolojisi il kimyasal temizlik ürünleri kullanmaya gerek duymadan her alanda derinlemesine hijyen sağlayabilmenize olanak sunar. Döşeme kumaşları üzerinde ve halılarda buhar iletimi ile etkili temizlik yapabilirsiniz

Bakterileri Öldürme Fonksiyonu

Güçlü buhar iletimi ile ev bakterilerinin % 99’unu yok etme ve öldürme gücüne sahiptir. Sadece ev alanlarınızda değil araç döşemelerinde de derinlemesine temizlik ile bakteri oluşumunun önüne geçebilirsiniz.


Ütüleme Fonksiyonu

Buhar gücü ile kumaş üzerinde derinlemesine temizlik sağlarken aynı anda derin kırışıklıkları giderici etki sunar. Temizlik yaparken aynı anda ütüleme işlemini gerçekleştirerek, zamandan tasarruf sağlayabilmenize olanak tanır.

 
 

İnatçı Kirlerle Savaşma İmkanı

Halı ve koltuklar üzerinde oluşan inatçı lekeleri giderme fonksiyonu ile güçlü buhar iletimi yaparak dökülen yemek lekelerini giderir. Leke giderme ile evinizde yer alan döşemelerde etkili temizlik uygulayabilirsiniz.


Ocak Ve Fayans Üzerinde Kullanım Avantajı

Sahip olduğu özel başlıklar ile ocak üzerinde yer alan yağ kalıntılarını ve fayans gibi sert zeminlerde yer alan izleri kolaylıkla giderebilmenize imkan sunar. Bu özel başlıklar ile yağ çözücü kimyasallar kullanmaya gerek duymadan sadece etkili buhar ile kirleri tek seferde yok edebilirsiniz.


Tercihe Bağlı Sıcak Su Ekleme Fonksiyonu

Kahvenin yarattığı inatçı lekeleri ve çamur lekelerini gidermek için sıcak su ekleme modunu kullanarak, etkili hijyen sağlayabilirsiniz. İşlem için haznesine az miktarda sıcak su ekleyerek, Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W  buharlı temizleyici ile temizliğe devam edebilirsiniz.

Ürün Açıklaması
Elektrikli Süpürgeler
Toz Torbalı/ Torbasız Süpürgeler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.