x
Karcher

Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W Buharlı Temizleyici

Ürün Kodu : KARCHERSC5
Barkod : 4054278309484
8.541,00 TL
9.490,00 TL
%10
Kazancınız
:
949,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB) Teklif İste
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W Buharlı Temizleyici


  Kimyasal Kullanmadan Temizleme İmkanı

  Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W Buharlı Temizleyici , sahip olduğu yüksek buhar iletme teknolojisi il kimyasal temizlik ürünleri kullanmaya gerek duymadan her alanda derinlemesine hijyen sağlayabilmenize olanak sunar. Döşeme kumaşları üzerinde ve halılarda buhar iletimi ile etkili temizlik yapabilirsiniz

  Bakterileri Öldürme Fonksiyonu

  Güçlü buhar iletimi ile ev bakterilerinin % 99’unu yok etme ve öldürme gücüne sahiptir. Sadece ev alanlarınızda değil araç döşemelerinde de derinlemesine temizlik ile bakteri oluşumunun önüne geçebilirsiniz.


  Ütüleme Fonksiyonu

  Buhar gücü ile kumaş üzerinde derinlemesine temizlik sağlarken aynı anda derin kırışıklıkları giderici etki sunar. Temizlik yaparken aynı anda ütüleme işlemini gerçekleştirerek, zamandan tasarruf sağlayabilmenize olanak tanır.

  İnatçı Kirlerle Savaşma İmkanı

  Halı ve koltuklar üzerinde oluşan inatçı lekeleri giderme fonksiyonu ile güçlü buhar iletimi yaparak dökülen yemek lekelerini giderir. Leke giderme ile evinizde yer alan döşemelerde etkili temizlik uygulayabilirsiniz.


  Ocak Ve Fayans Üzerinde Kullanım Avantajı

  Sahip olduğu özel başlıklar ile ocak üzerinde yer alan yağ kalıntılarını ve fayans gibi sert zeminlerde yer alan izleri kolaylıkla giderebilmenize imkan sunar. Bu özel başlıklar ile yağ çözücü kimyasallar kullanmaya gerek duymadan sadece etkili buhar ile kirleri tek seferde yok edebilirsiniz.


  Tercihe Bağlı Sıcak Su Ekleme Fonksiyonu

  Kahvenin yarattığı inatçı lekeleri ve çamur lekelerini gidermek için sıcak su ekleme modunu kullanarak, etkili hijyen sağlayabilirsiniz. İşlem için haznesine az miktarda sıcak su ekleyerek, Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug 2200 W  buharlı temizleyici ile temizliğe devam edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.