x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Fakir Chaiwan Cam Demlikli 1.8 L Çay Makinesi

Ürün Kodu : FAKIR CHAIWAN
Barkod : 8682511900691
(0)
Yorum Yap
786,50 TL
19.06.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi / Dilerseniz bu ürünü sizin için getirebiliriz!

Gelince Sizi Arayalım
Daha Fazla Çay Makinaları

Ürün Detayları

Fakir Chaiwan Cam Demlikli 1.8 L Çay Makinesi Kırmızı

 


Yüksek Kapasite

Demlik kapasitesi 1 lt, su ısıtıcısı kapasitesi 1.8 lt’dir. Geniş iç hacmi sayesinde kalabalık ortamalar ve çay tiryakileri için oldukça kullanışlıdır.


Cam Demlik

Demlik materyali cam olup bu durum hem çayınızın lezzetini arttırır hem de ısı koruyucu özelliği sayesinde çayın soğuma hızını yavaşlatır. Bunlarla birlikte cam demlik sayesinde bakteri oluşumu engellenir ve temizlik kolaylığı sağlar.


Susuz Çalışma Emniyeti

Yanlışlıkla çalıştırılma ya da içerisinde yeter miktar su bulunduğuna yönelik yanılma sebebiyle çalıştırılmaların ve olası tehlikelerin önüne geçilmek için susuz çalışma emniyeti tasarlanmıştır. Bu sayede içinde yeter miktar su bulunmadığı durumlarda elektrik bağlantısını keserek çalışmayı durdurur.


 


Kablosuz Kullanım

Demlenen çayın rahat servis edilebilmesi amacıyla tasarlanmış olan kablosuz kullanım sayesinde çay servisleri kablo engeli olmadan yapılabilmektedir. Bu özellik çay makinesinin temizlenmesi açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadır.


Otomatik Kapanma

Suyun kaynaması ile otomatik kapanma özelliği devreye girer ve suyun kaynayarak tükenmesi ve akabindeki muhtemel tehlikelere engel olma amacıyla otomatik kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede suyun kaynaması ile otomatik moda geçer ve kaynama sonlandırılarak kaynamış suyun sıcaklığı korunmaya alınır.


Su Isıtıcısı Özelliği

Çay Makinesi özelliğinin yanı sıra aynı zamanda su ısıtıcısı olarak da kullanılabilmektedir. 1.8 lt su ısıtıcı kapasitesi sayesinde kettle olarak da kullanılır. Bu sayede ikinci bir su ısıtıcı kullanımına gerek kalmayacak ve mutfağınızda yerden tasarruf yapabilmenizi sağlayacaktır.

Ürün Açıklaması
İçecek Hazırlama
Çay Makineleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.