x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Tefal Magic Tea XL 1.8 LT Çay Makinesi-INOX

Ürün Kodu : TEFAL MAGIC INOX
Barkod : 8697975601145
(0)
Yorum Yap
3.200,00 TL
Daha Fazla Çay Makinaları

Ürün Detayları

Tefal Magic Tea XL 1.8 LT Çay Makinesi

 


Sevdiklerinizle Çay Keyfi Yapın

XL kapasitesi olduğu için çay makinesini kullanarak sevdiklerinizle birlikte çay keyfi yapabileceksiniz. Kalabalık sofralar için ideal büyüklükte üründür. Çay makinesi çay keyfini sıcak yapın diye, sıcak tutma fonksiyonuna da sahiptir. Çayınız makine içinde hep belli bir sıcaklıkta kalır. Böylece çayı ısıtmanız gerekmez.


Paslanmaz Çelik Gövdeye Sahip

Geleneksel çay keyfini en lezzetli ve en sağlıklı şekilde yapmaya hazır olun. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan bu makine çay yapraklarının oksitlenmesini engeller. Çay yapraklarının taze kalmasını ve en iyi şekilde demlenmesini sağlar. Çayı demlemek için en ideal üründür.


Işıklı Göstergeli Güç Anahtarı Mevcut

Makine kullanıcı dostu özelliklere sahip olduğundan kolay kullanım imkanı sağlar. Işıklı göstergeli güç anahtarı ama ve kapama düğmesini belirgin hale getirir. Su kaynadıktan sonra düğme otomatik olarak atar. Bu sayede kazalar olmadan, enerji boşa harcanmadan makine kendini kapatır.


 


Taban Kısmı 360 Derece Döner

Tefal her şeyi kullanıcıların rahatlığı için düşündü. Taban kısmı 360 derece döner. Bu dönme açısı kolay kullanım ve özgür hareket imkanı sağlar. Mutfakta hareketinizden ödün vermeniz asla gerekmez.


Mutfağa Yakışan Tasarım

Çay Makinesi sadece işlevsel özellikleriyle değil aynı anda görsel özellikleri ile de beğeni topluyor. Makine rengi, ince ve zarif olması, diğer görsel özellikleriyle sanat eseri gibidir.


Kireçlenmeyi Önleyen Filtre Sistemiyle Çalışır

Çayı demlediğiniz suda kireç olmasın. Bunun için kireç filtresi var. Filtre değiştirilebilir. Sağlıklı için sunar. Yıkanabilir özelliktedir. Kolay kullanılır. Güvenlidir. Enerji tasarrufu da yaparsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.