x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Tefal Köpüklüm Türk Kahve Makinesi Kırmızı

Ürün Kodu : TEFAL KOPUK K
Barkod : 8697975600261
(0)
Yorum Yap
2.781,00 TL

Tükendi / Dilerseniz bu ürünü sizin için getirebiliriz!

Gelince Sizi Arayalım

Ürün Detayları

Tefal Köpüklüm Türk Kahve Makinesi

 
 İki Ayrı Pişirme Fonksiyonu

Normal ve közde kahve pişirme özelliği, kahveleri istenen kıvamda pişirecektir. Bol köpüklü Türk kahvesi yaparken, kahvenin yumuşak içimli olmasını da sağlamaktadır. Közde ve normal pişirme fonksiyonlarından bir tanesi seçildikten sonra, otomatik pişirme özelliği devreye girecektir.

Otomatik Pişirme ve Durdurma Özellikleri

Cezveye kahve ve su koyularak iç hazneye yerleştirilmesinin ardından, otomatik pişirme başlatılır. Pişme süresi içerisinde, cihazın başında beklenmesine gerek yoktur. Pişme süresi tamamlandığında, otomatik kapanma sensörleri etkinleşir.


Dokunmatik Panel Ekran

Tefal Köpüklüm Türk Kahve Makinesi, közde ya da normal pişirme tekniklerinden hangisinin uygulanacağının seçimi ve başlatma talimatı için dokunmatik panele sahiptir.

 

Geniş Hacimli İç Hazne

Aynı anda 4 fincan kahve pişirme özelliğiyle, kalabalık misafirlere tek tek kahve yapma zorunluluğu ortadan kalkacaktır. Her fincanın boyutu 70 ml olarak hesaplanmıştır. Daha küçük fincanlarla, daha fazla sayıda kahve pişirilebilir. İç haznesindeki ölçü çizgisi, kahve miktarının takibini kolaylaştırır. Çift taraflı akıtma ağzı bulunan iç hazne, kahvelerin fincana alınmasını kolaylaştıracaktır.


Ledli ve Sesli Uyarı Sensörü

Bu kahve makineleri kahvenin pişirilmesinin ardından, led ışıklarla kahvenin piştiği haber verilmektedir. Kahvelerin soğutulmadan tüketilmesi için, sesli uyarı sensörleri de devreye girecektir.


Taşmayı Engelleyen Sensör

Kahve cezvesinin hazneye yerleştirilmesinin ardından, cezve içerisindeki kahve miktarı ölçülür. Kahve miktarına göre belirlenen pişirme süresinde, kahvenin taşıp taşmadığı takip edilir ve taşma sensörleriyle, pişirme işlemi sonlandırılır. Taşma engelleyici sensörler sayesinde, uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.