x
Philips

Philips HR1863-20 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

Ürün Kodu : PHILIPS HR1863-20
Barkod : 8710103718475
3.080,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Philips HR1863-20 Katı Meyve Sıkacağı


  Temizliği Kolay Bir Şekilde Yapılabilir

  Meyve Sıkacağı birçok kişi için harika bir icat olarak kabul edilse de söz konusu temizlemesi olduğunda, işler zorlaşabiliyor. Bu meyve sıkacağı, temizleme kısmında sağladığı kolaylık sayesinde, size zorluk çektirmeden temizliğin hallolmasını sağlıyor. Tüm posalar tek bir yerde toplanıyor ve kaygan yüzeyi zahmetsizce siliniyor.


  Parçalar Kısa Sürede Yerine Oturur

  Temizlik sonrası parçaları yeniden yerine takmak istediğinizde, yine herhangi bir sıkıntı yaşamanıza izin vermeyen meyve sıkacağına, tüm parçaları tek bir hamle ile takabilirsiniz.


  Tek Seferde 2 Litre Meyve Sıkar

  Bir Pazar sabahı kahvaltısında tüm aile fertlerine meyve suyu sıkmak istediğinizde, tek tek uğraşmadan 2 litreye kadar meyve suyunu tek seferde sıkabileceksiniz.


  QuickClean Teknolojisi

  QuickClean teknolojisi, meyve sıkacağını temizlerken zorluk yaşamamanız için düşünüldü. Bu teknoloji sayesinde, kapaktaki lifler temizlenir ve entegre posa kabı sayesinde, temizlik süresi 1 dakikaya iner. Lezzetli bir meyve suyundan sonra sizi dakikalarca uğraştırmak için bekleyen bir temizleme işlemi olmaz.


  Şeffaf Posa Kabından Kolay Takip Sağlama

  Posa kabının dolup dolmadığını kontrol etmek için sürekli yerinden sökerek takip etmenize gerek yok. Şeffaf posa kabı sayesinde takip çok daha rahat bir şekilde sağlanabilir.


  700 W motoru ile Meyve ve Sebzeleri Kolay Öğütür

  Suyunu çıkarmak istediğiniz meyve ve sebzelerin iyi öğütülmesi adına, 700 w motor gücüne sahip olan meyve sıkacağınız, hiç zorlanmadan size öğütme işlemini gerçekleştirir.

  Ürün Özellikleri
  İçecek Hazırlama
  :
  Katı Meyve Sıkacakları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.