x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

PHILIP PSG9050/20 3100 W 9 BAR BUHAR KAZANLI ÜTÜ

Ürün Kodu : PHILIP PSG9050/20
Barkod : 8710103931515
(0)
Yorum Yap
25.000,00 TL

Ürün Detayları

Philips PSG905020 PerfectCare ActiveSense 3100 W Buhar Kazanlı Ütü

 


Taban Kamerası ile Kumaş Tanıma

Örneği bulunmayan bir teknolojiye sahip olan buhar kazanlı ütü, tabanda bir kamera barındırıyor. Kamera ütüyü kumaşa tuttuğunuz gibi kumaşı tanıyor ve yapay zekadan da yardım alarak kumaşa uygun bir ısı ve buhar gücü ayarlıyor. Ütü yapmak sizin için zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor.

Kırışık Giderme İçin Üstün Buhar

Otomatik olarak kumaş algılama özelliği sayesinde artık kırışıklıkları açmak sandığınızdan çok daha kolay. Buhar gücünde performansını yüksek tutan ütü, kırışıklık ne kadar zor olursa ona göre buhar gücünü arttırarak işlemi basitleştiriyor.

 


SteamGlide Elite Taban Kayma Etkisini Arttırır

Kumaş üzerinde gidip gelirken, ütülediğiniz şeyin kumaşı ne olursa olsun SteamGlide Elite taban yağ gibi kayar ve hem iş sürenizi kısaltır hem de kol gücünüzü daha az kullandırır.


Taşımayı Kolaylaştıran Taşıma Kilidi

Taşırken bir kaza meydana gelmemesi adına ve daha kolay taşınması adına, taşıma kilidiniz kullanın. Taşıma kilidi ütünün kayıp düşmesi gibi ihtimalleri ortadan kaldırır.

 

Kumaşları Yakma Riski Yok

Üstün teknolojilerle donatılmış olan ütünün kumaşları yakmadığı test edildi ve onaylandı. Buna göre bir çalışma sistemi uygulayan ütünüzle kumaşlarınızı yakma ihtimaliniz yok.


Otomatik Kapanır ve Güvenliği Sağlar

Ütüyü kullanım esnasında kapatmayı unutmanız hiçbir sorun oluşturmayacak. İster dikey pozisyonda ister kumaşın üzerinde ütünüzü açık unutun, otomatik kapanma özelliği sayesinde o kendisini sizin yerinize kapatıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.