x
KitchenAid

Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA 1500 ML Çelik Su Isıtıcı

Ürün Kodu : 5KEK1522ECA
Barkod : 5413184151119
6.999,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA 1500 ML Çelik Su Isıtıcı


  Kaliteye Yer Açın

  Her mutfağın temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bu nedenle temel işlevleri başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Kitchenaid Artisan 2400 watt’lık bir kapasiteye sahiptir. Bu kapasite sayesinde suyu kısa sürede ısıtabilir. Böylece pek çok tarifi harekete geçirebilirsiniz.


  Vakitten Kazanma Olanağı

  Yemeklerin büyük bir kısmı sıcak suyla yapılır. Bu sıcak suyu temin etmek için ocağı kullanmak çoğu durumda enerji israfına neden olur. Böylesi bir israf yapmak istemiyorsanız Kitchenaid su ısıtıcısı kullanabilirsiniz. Sadece tek tuşa basarak bol miktarda su ısıtabilirsiniz.


  Şık Bir Görünüm

  Su ısıtıcısı özgün bir stile sahiptir. Retro tasarım anlayışından ilham alınarak oluşturulmuştur. Bu sayede pek çok evde kendine yer edinebilir.  Çelikten Gelen Güvenlik

  Hem temizlik hem de sağlık açısından ideal bir malzeme olan çelik kullanılarak imal edilmiştir. Çelik gövde çok rahat bir şekilde temizlenebilir. Paslanmaya karşı dirayetli olan bu malzeme aynı zamanda sağlık dostu olarak da kabul edilir.


  Kablosuz Kullanım İmkanı

  Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA gövde kısmı ve taban birbirinden tamamen ayrılabilir. Bu sayede suyu kullanırken ya da ısıtıcı kısmını suyla doldururken herhangi bir kabloyla ilgilenmek durumunda kalmazsınız. İçecek hazırlamak ve tencereleri suyla doldurmak bu nedenden dolayı çok kolay olacaktır.


  Otomatik Durma Özelliği

  Su kaynadığı vakit sistem kendini otomatik olarak durdurur. Böylece suyu yok yere ziyan etmemiş olursunuz. Bu özellik aynı zamanda çeşitli kazaları da önleyebilir.

  Ürün Özellikleri
  İçecek Hazırlama
  :
  Su Isıtıcıları -Kettle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.