x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA 1500 ML Çelik Su Isıtıcı

Ürün Kodu : 5KEK1522ECA
Barkod : 5413184151119
(0)
Yorum Yap
11.999,00 TL
28.02.2024 tarihine kadar kargoda

Ürün Detayları

Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA 1500 ML Çelik Su Isıtıcı

 


Kaliteye Yer Açın

Her mutfağın temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bu nedenle temel işlevleri başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Kitchenaid Artisan 2400 watt’lık bir kapasiteye sahiptir. Bu kapasite sayesinde suyu kısa sürede ısıtabilir. Böylece pek çok tarifi harekete geçirebilirsiniz.


Vakitten Kazanma Olanağı

Yemeklerin büyük bir kısmı sıcak suyla yapılır. Bu sıcak suyu temin etmek için ocağı kullanmak çoğu durumda enerji israfına neden olur. Böylesi bir israf yapmak istemiyorsanız Kitchenaid su ısıtıcısı kullanabilirsiniz. Sadece tek tuşa basarak bol miktarda su ısıtabilirsiniz.


Şık Bir Görünüm

Su ısıtıcısı  özgün bir stile sahiptir. Retro tasarım anlayışından ilham alınarak oluşturulmuştur. Bu sayede pek çok evde kendine yer edinebilir.


 


Çelikten Gelen Güvenlik

Hem temizlik hem de sağlık açısından ideal bir malzeme olan çelik kullanılarak imal edilmiştir. Çelik gövde çok rahat bir şekilde temizlenebilir. Paslanmaya karşı dirayetli olan bu malzeme aynı zamanda sağlık dostu olarak da kabul edilir.


Kablosuz Kullanım İmkanı

Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA gövde kısmı ve taban birbirinden tamamen ayrılabilir. Bu sayede suyu kullanırken ya da ısıtıcı kısmını suyla doldururken herhangi bir kabloyla ilgilenmek durumunda kalmazsınız. İçecek hazırlamak ve tencereleri suyla doldurmak bu nedenden dolayı çok kolay olacaktır.


Otomatik Durma Özelliği

Su kaynadığı vakit sistem kendini otomatik olarak durdurur. Böylece suyu yok yere ziyan etmemiş olursunuz. Bu özellik aynı zamanda çeşitli kazaları da önleyebilir.

Ürün Açıklaması
İçecek Hazırlama
Su Isıtıcıları -Kettle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.