x
Karcher

Karcher WV 50 Plus Şarjlı El Tipi Cam Temizleyici

Ürün Kodu : KARCHERWV50SARI
Barkod : 4039784572188
1.300,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Teklif İste
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Karcher WV 50 Plus Şarjlı El Tipi Cam Temizleyici


  Tüm Düz Yüzeylerde Kullanılabilir

  Ürün zengin aksesuar çeşitliliği ile yalnızca camlarda değil, tüm düz yüzeylerde kullanılabilmektedir. Ürünün bu özelliği özellikle mutfak fayansları, banyo fayansları ve aynalar gibi temizliği zor yüzeyler için de tercih edilebilmesini sağlamaktadır.

  Ergonomik Tasarımıyla Zahmetsiz Kullanım Deneyimi

  Ürün kompakt ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkmaktadır. Ergonomik tasarımı, kullanımda maksimum performansa rahat bir şekilde ulaşabilmenize imkan tanımaktadır. Küçük boyutları ise kullanmadığınız zamanlarda minimum yer kaplamasını sağlamaktadır.


  İz Bırakmayan Yapısıyla Maksimum Hijyen

  Ürün ile yapılan cam temizliklerinde kirli su, ürünün içerisindeki kirli su haznesine vakumlanmaktadır. Bu sayede cam üzerindeki en ufak lekeler dahi yok edilmektedir.

  Kolay Temizlenebilen Hazne Tasarımı

  Ürünün 100 mililitrelik kirli tank kapasitesi, temizlik işleminde devamlı hazneyi temizleme problemini ortadan kaldırmaktadır. Haznede biriken kirli su, temizlik işleminin sonunda tek bir düğmeden kolaylıkla temizlenebilmektedir. Kullanıcının bu işlem için kirli suya temas etmesine gerek bulunmamaktadır.


  3 Kat Pratiklik Sağlar

  Ürün kolay kullanımı ve uzun kesintisiz kullanım süresi ile elle yapılan geleneksel temizlik işlemlerinden 3 kat daha verimli çalışma imkanı sunmaktadır.


  Hızlı Şarj ve Kesintisiz Çalışma

  Ürün güçlü bataryasıyla 120 dakika gibi kısa bir süre içerisinde maksimum doluluğa ulaşmaktadır. Tam dolu durumda ise 20 dakika kesintisiz olarak kullanılabilmektedir. Bu süre içerisinde 60 metrekare yani 20 pencere temizlenebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.