x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Karcher WV 50 Plus Şarjlı El Tipi Cam Temizleyici

Ürün Kodu : KARCHERWV50SARI
Barkod : 4039784572188
(0)
Yorum Yap
1.300,00 TL
28.02.2024 tarihine kadar kargoda
Daha Fazla Cam Silme

Ürün Detayları

Karcher WV 50 Plus Şarjlı El Tipi Cam Temizleyici

 


Tüm Düz Yüzeylerde Kullanılabilir

Ürün zengin aksesuar çeşitliliği ile yalnızca camlarda değil, tüm düz yüzeylerde kullanılabilmektedir. Ürünün bu özelliği özellikle mutfak fayansları, banyo fayansları ve aynalar gibi temizliği zor yüzeyler için de tercih edilebilmesini sağlamaktadır.

Ergonomik Tasarımıyla Zahmetsiz Kullanım Deneyimi

Ürün kompakt ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkmaktadır. Ergonomik tasarımı, kullanımda maksimum performansa rahat bir şekilde ulaşabilmenize imkan tanımaktadır. Küçük boyutları ise kullanmadığınız zamanlarda minimum yer kaplamasını sağlamaktadır.


İz Bırakmayan Yapısıyla Maksimum Hijyen

Ürün ile yapılan cam temizliklerinde kirli su, ürünün içerisindeki kirli su haznesine vakumlanmaktadır. Bu sayede cam üzerindeki en ufak lekeler dahi yok edilmektedir.

Kolay Temizlenebilen Hazne Tasarımı

Ürünün 100 mililitrelik kirli tank kapasitesi, temizlik işleminde devamlı hazneyi temizleme problemini ortadan kaldırmaktadır. Haznede biriken kirli su, temizlik işleminin sonunda tek bir düğmeden kolaylıkla temizlenebilmektedir. Kullanıcının bu işlem için kirli suya temas etmesine gerek bulunmamaktadır.


3 Kat Pratiklik Sağlar

Ürün kolay kullanımı ve uzun kesintisiz kullanım süresi ile elle yapılan geleneksel temizlik işlemlerinden 3 kat daha verimli çalışma imkanı sunmaktadır.


Hızlı Şarj ve Kesintisiz Çalışma

Ürün güçlü bataryasıyla 120 dakika gibi kısa bir süre içerisinde maksimum doluluğa ulaşmaktadır. Tam dolu durumda ise 20 dakika kesintisiz olarak kullanılabilmektedir. Bu süre içerisinde 60 metrekare yani 20 pencere temizlenebilmektedir.

Ürün Açıklaması
Elektrikli Süpürgeler
Cam Silme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.