x
Karcher

Karcher SC 4 Easyfix 2000 W Buharlı Temizleyici

Ürün Kodu : KARCHERSC4
Barkod : 4054278313023
5.152,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Teklif İste
Bilgi/Teklif İste
Planlanan Teslimat
:
30.01.2023
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Karcher SC 4 Easyfix 2000 W Buharlı Temizleyici


  Ultra Hijyenik Temizleme

  Üstün teknolojik yapısı sayesinde alanda bulunan tüm kiri ve pislikleri çıkarabilen Karcher SC 4 Easyfix 2000 W Buharlı Temizleyici, sahip olduğu teknoloji sayesinde bakterilerin de yüzde 99 ‘una kadar öldürebilmektedir. Özellikle hijyen konularında titiz olan kişilerin güvenle kullanabileceği ürünlerden birisi olarak, alanının en fazla tercih edilen ürünleri içinde yer alır.


  En Zor Alanlarda En Mükemmel Sonuçlar

  Özellikle temizlenmesi zor alanlarda kullanıcılarına mükemmel sonuçlar sağlayarak onların en yüksek hijyene kavuşmasına yardımcı olan ürün, temizlenmesi zor alanlar olan fayanslarda ve cam aralarında üst düzey bir performans sağlamaktadır.


  Sert Zeminlerde Üstün Performans

  Sert zeminlerde kullanıcılarına üst düzey bir performans sağlayarak onların her türlü durumda en temiz olmasını sağlar. Yapmış olduğu temizliklerde hiçbir kalıntı bırakamadan en yüksek performansa ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.  Enerji Tasarruflu Sistem

  Kontrollü güç kullanımı sayesinde kullanıcılarına enerji tasarruflu bir kullanım imkanı sunan ürünün aynı zamanda yıllık enerji tüketim miktarı son derece düşüktür.


  Çevre Dostu

  Oldukça düşük enerji tüketimi yapan ve kullanmış olduğu materyalleri bakımından tamamen zararsız bir yapıda olan ürün, çevre dostu bir kullanım sağlar.


  Ergonomik Tasarım

  Son derece kolay kurulan ve muhafaza edilen ürün, ergonomik yapısı sayesinde kullanıcılarına ergonomik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Diğer buharlı temizleyici modellerimizi için incelemek için buharlı temizleyici kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.