x
Karcher

Karcher SC 3 EasyFix 1900 W Buharlı Temizleyici

Ürün Kodu : KARCHERSC3
Barkod : 4054278312415
3.808,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Teklif İste
Bilgi/Teklif İste
Planlanan Teslimat
:
30.01.2023
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Karcher SC 3 EasyFix 1900 W Buharlı Temizleyici

  Kısa Su Kaynatma Süresi

  Buharlı temizlik denilince akla gelen ilk ürünlerden birisi olan Karcher SC 3 EasyFix 1900 W Buharlı Temizleyici, her bakımdan kullanıcılarına kusursuz bir kullanım sağlamaktadır. Sahip olduğu yüksek teknoloji sayesinde sizleri hem zamandan hem de ek bir çaba harcamaktan kurtarır. 30 saniyelik ısınma süresi ile oldukça hızlı bir performans sergiler. Bu sayede siz suyun ısınmasını beklemeden temizliğinize anında başlayabilirsiniz.

  Aralıksız Buhar

  Sahip olduğu entegre buhar sistemi sayesinde aralıksız buhar sağlayan ürün, her alanda sizlere yüksek hijyen sunarak, temizlik anlamında tüm beklentilerinizi karşılamaktadır. Bunun yanı sıra kartuş filtre özelliği sayesinde her kullanımda kendisini temizleyerek kireçlenmeyi önler.

  Ergonomik Tasarım

  Sık kullanımlar için son derece ideal olanKarcher SC 3 EasyFix 1900 W Buharlı Temizleyici, ergonomik tasarımı sayesinde sizlere oldukça rahat bir kullanım sunar.

  Çocuk Emniyet Kilidi

  Buhar tabancı üzerinde yer alan çocuk emniyet kilidi sayesinde olası görünmez kazaların önüne geçer.

  Buhar Akış Kontrolü

  Yüzeyde yer alan kirlere göre buhar akış kontrolünü sizin yapmanıza imkan tanıyarak ne kadar buhar çıkışı yapacaksanız kontrolün sizde olmasını mümkün kılar.

  Yüksek Motor Gücü

  1900 W motor gücü sayesinde alanının en başarılı motor performansı sunan ürünlerinden birisidir. Diğer buharlı temizleyici modellerimizi için incelemek için buharlı temizleyici kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.