x
Samsung

Samsung MS23F300EEK/TR 23 LT Mikrodalga Fırın

Ürün Kodu : SAMSUNG MS23F300EEK/TR
Barkod : 8806090091292
2.400,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB) Teklif İste
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Samsung MS23F300EEK/TR 23 LT Mikrodalga Fırın


  Çift Kontrol Düğmesi Özelliği

  Yemeklerinizi çok daha hızlı ve kontrollü bir şekilde pişirmenize yardımcı olan bu ürün, sahip olduğu çift kontrol düğmesi ile sizlerin pişirme sürelerinizi ve ağırlığını ayarlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede sizlere en iyi güç desteğini vererek en uygun programı seçmenize olanak sağlar. Bu sayede ürün içinde bulunan pek çok farklı alternatifi kullanabilir ve yemeklerinizi en sağlıklı ve ideal bir biçimde pişirebilirsiniz.

  Sade ve Şık Tasarım

  Oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip olan ürün, mutfağınızda ideal çizgiyi yakalamanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede en ufak alanda bile modern bir tasarım elde edersiniz.


  Üçlü Dağıtım Sistemi

  Yemeklerin her zaman lezzetli bir şekilde pişirilmesini sağlayan Samsung MS23F300EEK/TR Solo Mikrodalga Fırın, 2 lü dağıtma sistemi sayesinde mikrodalga ısısını 3 farklı yöne doğru yayar. Bu sayede her köşeye rahatlıkla erişme ve ulaşma olanağı sağlanır. Bu sistem sayesinde yiyeceklerin eşit derece pişmelerine olanak sağlanmaktadır.


  Geniş İç Hacim

  En zor yiyeceklerin dahi kolaylıkla pişirilmesine yardımcı olan ürün 23 litrelik geniş kapasitesiyle kolay ve pratik bir kullanım sunmaktadır.


  Düşük Enerji Kullanımı

  Genel enerji tüketimi 1150 w olan ürünün yıllık enerji tüketimi oldukça azdır. Bu sayede bütçenizi korumaya yardımcı olur.


  Isı Koruma Sistemi

  Mevcut ısıyı içinde hapsederek ısı ve enerji kaybını büyük ölçüde önler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.