x
Philips

Philips HR2228/90 Blender

Ürün Kodu : PHILIPS HR2228/90
Barkod : 8710103947530
1.998,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Philips HR2228/90 Problend 5000 Smoothie Blender


  Güçlü Motor

  800 W gücüyle çalışan bir motora sahip olan blender, sert yapılı malzemelerin de kolay bir şekilde parçalanmasına olanak verir. Enerji tasarrufu yapılması için özel olarak geliştirilmiş olan blender, yüksek verimlilik sağlar.


  ProBlend Teknolojisi

  ProBlend teknolojisine sahip olan blender, iki kat daha hızlı bir şekilde çalışarak buz gibi sert yapılı malzemelerin kolay bir şekilde homojen smoothie ya da içeceklere dönüştürülmesini sağlar. 6 yıldızlı güçlü bıçaklara sahip olan cihaz, yüksek bir parçalama performansı gösterir.


  Geniş Hazne

  1,5 litre kullanım alanına sahip 2 litrelik bir cam hazne bulunduran blender, aynı anda bütün aile için içecek hazırlanmasını sağlar. Hazırlanan karışımlarda bulunan bütün malzemelerin aynı anda karıştırılmasına olanak veren cihaz, zamandan tasarruf edilmesini sağlar.  Geniş Yiv Kullanımı

  Yenilikçi bir tasarıma sahip olan blender, geniş yiv teknolojisi ile malzemelerin optimum akışını sağlayarak daha ince yapılı karışımların hazırlanmasına olanak verir. Cam bir karıştırma haznesine sahip olan blender, sağlıklı bir kullanım alanı sunar.


  Farklı Hız Kademeleri

  3 farklı hız kademesine sahip olan ürün, bütün malzemelerin en uygun hızda kesilmesine ve karıştırılmasına olanak verir. Kaymaz yapılı kontrol düğmesi, etkili bir kullanım sağlar.


  Kolay Temizlik

  Ürünün çıkarılabilen bütün parçaları hem elde hem de bulaşık makinesinin içinde yıkanabilir özelliğe sahiptir. Cihazın çıkarılamayan parçaları da yumuşak bir bez yardımıyla kolay bir şekilde temizlenir.

   
  Ürün Özellikleri
  İçecek Hazırlama
  :
  Smoothie
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.