x
Karcher

Karcher SC 4 Easyfix Ütü Kitli 2000 W Buharlı Temizleyici

Ürün Kodu : KARCEHR SC4 EASYFİX IRON PLUG
Barkod : 4054278676838
10.120,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Karcher SC 4 Easyfix Ütü Kitli 2000 W Buharlı Temizleyici

  Bakterilerin Tamamını Öldürür

  Almanya üretimi Karcher SC 4 Easyfix Ütü Kitli 2000 W Buharlı Temizleyici, evde gözle görülmeyen bakterilerin yüzde 99’a kadar öldürülmesini sağlar. Hijyenik bir ortamda yaşamak sizin de hakkınız! Üstelik temizlik yaparken sudan başka bir şeye ihtiyaç duymazsınız. Ürün 3 5 bar buhar basıncıyla çalışmaktadır.


  Kirle Temas Etmeden Değişim

  Havlu değişimini yapmak için kirle, pislikle temas etmeniz gerekmiyor. Easy fix teknolojisi sayesinde havlu değişimi yapmak çocuk oyuncağı kadar kolaydır.


  Ütü Kitiyle Birlikte Gelir

  Ürünle birlikte özel tasarım ütü kiti de gelmektedir. Ütü yaparken bu kit sayesinde zamandan tam yüzde 50 oranında tasarruf edebilirsiniz. Ev işlerinizde en büyük yardımcınız Karcher olacak!  Aksesuar Kiti

  Ürün yuvarlak fırça, kireç çözücü solüsyon, mikro fiber bezler, uzatma boruları, zemin temizleme takımı, güç başlığı, el başlığı ile birlikte gelmektedir. Aksesuarlar temizlik için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.


  Kimyasal Olmadan Temizlik Yapın

  Temizlik yaparken kimyasallar ile uğraşmanız gerekmiyor. Easy Fix buharlı ütü kiti sayesinde evin her yerinde buhar gücünü kullanarak temizlik yapabiliyorsunuz.


  Evin Her Köşesinde Kullanılabilir

  Evin her köşesinde Karcher SC 4 Easyfix Ütü Kitli 2000 W buharlı temizleyici kullanabilirsiniz. Set üstü ocaklardan, en küçük alanlara kadar doğru aksesuarları seçerek temizlik yapabilirsiniz. 

  Ürün Özellikleri
  Elektrikli Süpürgeler
  :
  Toz Torbalı/ Torbasız Süpürgeler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.