Hakkımızda


Hakkımızda

8 yılı aşkın süredir elektronik ve haberleşme sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip eden DOREN ENERJİ ÜRETİM A.Ş  ilgili ürünlerin satışını,uygulamasını ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır.

DOREN ENERJİ ÜRETİM ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş dünya pazarının elektronik ve haberleşme sektöründe kabul görmüş markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

E-Ticaret üzerinden dünyaca kabul görmüş markaların satışını yapmakta ve tüketicilerle buluşturmaktadır.Onlarca kategoride binlerce ürün çeşidi ile on binlerce eve girmiş ve mutlu müşteri biriktirmiştir.

Dünyaca kabul görmüş Unique markaları bunyemıze katarak müşterilerimize kaliteyi uygun fiyat ve bayi garantisi ile sunmaktayız.

Yurtdışı Distribütörlüğü: AD-NET

Yurtiçi Bayi ve Dağıtıcılık: Schneider - APC - Omron - Weidmuller - Fluke - Philips - Viko - Würth - Adımsan - Mutlusan

Isıtıcı Grubu Bayilik: Vigo Konvektör Isıtıcılar - EvoTech Fanlı Isıtıcılar

Alt Bayilik: Dyson , Kitchenaid , Dualit , Miele , Nilfisk

VİZYONUMUZ

Sektöründeki gelişmeleri yurt içi ve yurt dışında takip ederek,müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ; alanında lider olarak rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak müşterilerimize en doğru ürünleri en iyi fiyata sunmayı hedeflemek.

MİSYONUMUZ

Firmamızın sektöründe etkinliğini artırarak,alanında Türkiye'nin güvenilir,saygın ve lider kuruluşu olmasını sağlamak.


Müşteri Yorumlarımız:

N11 Müşteri Yorumlarımız İçin Lütfen Tıklayınız.

Akakce Müşteri Yorumlarımız İçin Lütfen Tıklayınız.

Gittigidiyor Müşteri Yorumlarımız İçin Lütfen Tıklayınız.


Firmamız Schneider Türkiye tarafından önerilen tercih ve tavsiye edilen Türkiyedeki ilk internet sitesi olup,kendi internet sitesi üzerinden link verilen ilk bayisi olması özelliğini taşımaktadır.

https://www.se.com/tr/tr/work/campaign/local/online-channel-partners.jsp


Firmamız Schneider APC tarafından önerilen tercih ve tavsiye edilen Türkiyedeki ilk internet sitesi olup,kendi internet sitesi üzerinden link verilen ilk bayisi olması özelliğini taşımaktadır.

https://www.apc.com/tr/tr/how-to-buy/online-resellers.jsp


E-Ticaret:

Firmamız n11.com - n11pro , Hepsiburada.com , Gittigidiyor.com , Aliexpress.com , Epttavm.com , amazon.com.tr , akakce.com , trendyol.com , amazon.com  , lazımbana.com , neeksik.com , akakce.com , cimri.com sitelerinden de satış yapmaktadır.

Firmamız (ETBİS)Elektronik Ticaret Bilgi Platformu kayıtlıdır.


Biz Kimiz Sorusuna Birkaç Cevabımız Daha Var;

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır