Hakkımızda


Hakkımızda

8 yılı aşkın süredir elektronik ve haberleşme sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip eden DOREN ENERJİ ÜRETİM A.Ş  ilgili ürünlerin satışını,uygulamasını ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır.

DOREN ENERJİ ÜRETİM A.Ş dünya pazarının elektronik ve haberleşme sektöründe kabul görmüş markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

E-Ticaret üzerinden dünyaca kabul görmüş markaların satışını yapmakta ve tüketicilerle buluşturmaktadır.Onlarca kategoride binlerce ürün çeşidi ile on binlerce eve girmiş ve mutlu müşteri biriktirmiştir.

Yurtdışı Distribütörlüğü: AD-NET

Yurtiçi Bayi ve Dağıtıcılık: Schneider - Omron - Weidmuller - Fluke - Philips - Viko - Würth - Adımsan

Yurtiçi Bayilik: Vigo Konvektör Isıtıcılar - EvoTech Fanlı Isıtıcılar

VİZYONUMUZ

Sektöründeki gelişmeleri yurt içi ve yurt dışında takip ederek,müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ; alanında lider olarak rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak müşterilerimize en doğru ürünleri en iyi fiyata sunmayı hedeflemek.

MİSYONUMUZ

Firmamızın sektöründe etkinliğini artırarak,alanında Türkiye'nin güvenilir,saygın ve lider kuruluşu olmasını sağlamak.

E-Ticaret:

Firmamız n11.com - n11pro , Hepsiburada.com , Gittigidiyor.com , Epttavm.com , amazon.com.tr , akakce.com , trendyol.com , amazon.com , bpazar.com , ipsizcambaz.com , lazımbana.com , neeksik.com , akakce.com , cimri.com sitelerinden de satış yapmaktadır.

 


banner
banner
banner
MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır