Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Güvenlik

ardaexpress, sizin gizlilik hakkınıza saygı duymaktadır. Bu Gizlilik taahhütnamesi size uygulamalarımız hakkında bilgi vermek amacıyla geliştirilmiştir. Gizlilik ile ilgili sorular info@ardaexpress.com adresine gönderilebilmektedir.

Gizlilik bir çok internet kullanıcısını endişelendiren bir konudur. ardaexpress, müşterilerinin gizlilik ile ilgili endişelerinden haberdardır ve bu konuda hassastır. Siz bize sağlamadıkça, sizden kişisel bilgi toplamadığımızı size garanti ederiz. Siteyi kullanmak için kaydolmanız halinde, sizden belirli bilgileri sağlamanız talep edilecektir. Bu bilgileri, sadece teklif edilen hizmetleri size sağlama ve giriş yaptığınız anda kimliğinizi doğrulama amacıyla kullanmaktayız. Müşterilerimiz ve sitemizi ziyaret edenlerle ilgili bilgileri üçüncü kişilere satmadığımızdan emin olabilirsiniz.

 

Gizlilik Politikasının Uygulanması

ardaexpress’in bu Gizlilik Politikasını ihlal ettiğini hissetmeniz halinde, lütfen bizimle info@ardaexpress.com adresinden bağlantı kurunuz.

 

Trafik Verileri

Bir ziyaretçinin ardaexpress’in sitesini her bir ziyaretinde, alan adı/IP adresi, yönlendiren URL, tarayıcı (browser) ve platform, ziyaret saati, varsa ziyaret edilen sayfalar ve gerçekleştirilen aramalar da dahil olmak üzere bilgi toplanacaktır. Bu istatistikler, web sitemizin performansını iyileştirmede bize yardımcı olacaktır.

Demografik amaçlarla toplam veri trafiği potansiyel reklamcılar, araştırma firmaları ve iş ortaklarıyla paylaşılabilir. Toplu bir şekilde kullanıldığında hiç kimse sizin kimliğinizi saptayamayacak ya da bağlantı kuramayacaktır.

 

E-mail Adreslerinin Kullanımı

Kayıtlı ardaexpress kullanıcıları, “Müşteri Hesabı” bölümünde sağlanan e-mail veya sms yoluyla iletişim seçeneğini tercih etmeyebilir. Fikrinizi değiştirmeniz halinde, kararınızı daha sonra değiştirebilirsiniz. Size her zaman ticari işlemleri onaylayan e-mail’lar gönderilecektir.

 

Tanımlama Bilgilerinin (Cookies) Kullanımı

“Tanımlama bilgisi” (Cookie), web sitemizin daha sonra sizin sisteminizde söz konusu bilgiyi depolayacak olan browser’ınıza gönderdiği bir kısım bilgidir. Tanımlama bilgisi, web sitemizin siz o anda kullandığınız browser penceresinden çıkıncaya kadar (tanımlama bilgisi geçici ise) ya da siz tanımlama bilgisini etkisiz hale getirinceye ya da silinceye kadar, sizin tercihlerinizle ilgili bilgileri “hatırlamamızı” sağlamaktadır. Bir çok kullanıcı, bir web sitesini mümkün olduğu kadar kesintisiz kullanabilmek amacıyla tanımlama bilgilerini kullanmayı tercih etmektedir.

Tanımlama bilgilerinin sizin gönüllü olarak sağladığınız kadarından fazla bilgi içermediğinden ve sizin sabit diskinizi (hard drive) ele geçiremeyeceğinden ve göndericiye sizin bilgisayarınızdan kişisel ya da diğer bilgileri yollayamayacağımdan haberdar olmalısınız. Bir tanımlama bilgisini kabul etmemeyi tercih etmeniz halinde, web sitemizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır